Det förekommer cookies på hannahgraaf.com. Genom att fortsätta läsa på hannahgraaf.com godkänner du detta. Läs mer om cookies här.

Körde dubbelt pass. 

  

  

Känns skönt så här efteråt. Bra jobbat till mig själv.

Nästan så jag vill belöna mig själv med lite godis 🙂

Kram ❤️


14 kommentarer



14 kommentarer om “I did it!”

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Jag accepterar villkoren som finns här

  • Bra där Hannah

    Svara
  • Duktig du är

    Svara
  • Vad grymt duktig du är!

    Svara
  • Du får jättegärna gärna svara. Hur sköter du din hud? Har du hittat någon kräm som verkligen hjälper mot åldrande? Som ger lyster?

    Svara
  • Hej! Jag använder kräm från Yves Rocher samt L300. Mycket Fukt och mot ålderstecken. Tycker att de ger lyster och huden känns bra men rynkorna är kvar 🙂 Ska även prova det nya serumet från no7 som man har under vanliga hudkrämen. Kram

    Svara
  • Säg till om du behöver mer träningskläder nu när du börjat träna

    Svara
  • Ja gärna ☺️☺️ Äger bara ett par byxor och Top från Rönisch 🙂

    Svara
  • Hmm, verkar som massa text föll bort!!
    Vi håller på att utveckla en egen collection med träningskläder. Kika gärna på FB/Instagram – Shape Up by Segerman
    Just nu finns en modell på träningstights i flera färger, men nya modeller och linnen är på gång!
    De som shoppat hittills är mycket nöjda vilket är buskul.
    Kika o säg till om du gillar designen så kan vi skicka över ett par byxor.
    Kram / Linda ”Shape Up by Segerman

    Svara
  • Heja dig!!! Låter som en bra idé att ha den där appen.

    Svara
  • Härligt! 🙂
    Vill du ha mer träningsinspiration?
    Besök gärna min blogg om min graviditet och träning!
    http://PREGGOLICIOUS.BLOGG.SE
    🙂

    Svara
  • Hej!
    Har en fråga om Joolz, är det fortfarande ni som har agenturen för Joolz i Sverige? skickade en fråga till wioliv-mailen för några veckor sedan (läste att det var det rätta sättet för att ställa frågor) men har inte fått något svar.
    Med vänlig hälsning
    Paulina

    Svara
  • Vad konstigt att du inte har fått svar. Skicka igen till info@wioliv.se. Kan jag hjälpa dig här annars? Kram

    Svara
  • Läste på din blogg om 7 minutes workout appen och blev peppad. Så nu är den nedladdad och har kört den 4 dagar i rad

    Svara
  • Grymt Hannah! 🙂

    Svara